Merhaba Ben
Dr. İsmet Emrah Emre
Hakkımda bilgi edinmek için
Buraya Tıklayın
Yapılan Hizmetler İçin
Bilgi Almak İstiyorsanız
Buraya Tıklayın
Randevu & Sorularınız İçin
İletişime Geçin
Buraya Tıklayın

HAKKIMDA

2003 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Kulak-Burun-Boğaz dalında uzmanlığımı aldım. Ardından Yüz Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Akademisinin Fellow’u olarak Almanya Regensburg Üniversitesi’nde Yüz Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nde eğitim gördüm. 

2012 yılımı Amerika Birleşik Devletleri’nde Yüz Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi konusunda birçok eğitim alarak geçirdim. Bu eğitimler sayesinde Avrupa Yüz Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Akademisi board sertifikalı cerrahı oldum.

HİZMETLER

OPERASYONLAR

HASTA GÖRÜŞLERİ

Hasta
Read More
Her konuda yardımcı oldu, ameliyatımı gerçekleştirdi, sonucu da güzel oldu. İlgili ve alakalı. Kulağımda şekil bozukluğu vardı, bu nedenle ameliyat oldum, çok da başarılı hala. 2.bir operasyon için haberleşeceğiz. Şekil bozukluğumun yarısı gitti, diğer yarısı için de 2. kez dolgu yapılacak.
Hasta
Read More
Ben ilgisinden,iletişiminden memnun kaldım. Ne söylediyse dediği gibi oldu, nasıl istediysem o şekilde çıktım ameliyattan. Bir sıkıntı yaşamadım, ameliyatım çık iyiydi, ameliyat sonrası sürecim de çok iyiydi.Ben rinoplasti ameliyatı oldum. Burun kemiklerim kırıktı, artık kulak zarıma baskı ediyordu ve kulağımda sürekli bir uğultu vardı. Ameliyattan çıktığımda o uğultu kalmamıştı, aynı zamanda baş dönmem de geçti.
Hasta
Read More
Kendisinin önce empati yeteneği çok güçlü bir doktor. Hastanın tüm kaygılarını alarak dostane yaklaşımıyla çözüm buluyor, yaptırmış olduğum burun ameliyatından son derece memnun kaldım. Özellikle kaygılı hastalara öneriyorum. Konusunda çok başarılı. Nefes kesinlikle alamıyordum, nefes alabiliyorum. Şekil bozukluğum vardı, estetik anlamda tedavi etti. Çok doğal bir burun yaptı, çevremdekiler estetik olduğumu fark etmiyor.
Hasta
Read More
Bademcik ve burun ameliyatını aynı anda oldum. insanlarım yazdığı ağrılarım 4/1 in hissediyorum. Gerçekten çok başarılı bir insan, ameliyat olacaksanız böyle iyi doktorlara olun mutlaka.
Hasta
Read More
kesinlikle çok ilgili bir doktor
Previous
Next
Hasta
Read More
Yıllardır ertelemekte olduğum burun ameliyatımı hemen güven sağladığım Dr.Emrah Emre beyle gerçeklestirdik. Samimi hassas ve çok titiz yaklaşımından ötürü tebrik ve sonsuz tesekkür ediyorum. Ameliyatlardan fobisi olanlara özellikle tavsiye ederim.
Hasta
Read More
Burun ameliyatı için tavsiye üzerine gittim. Bilgili herşeyi ameliyattan önce anlatan çok becerikli bi hoca çok teşşekkürler hocam
Hasta
Read More
Gayet başarılı, ilgili bir doktor her şeyi güzeldi. Geniz eti operasyonu geçirdik. Güvenilir olmasından memnun kaldım. Ameliyat sonrasında uyku konusunda daha rahatım.
Hasta
Read More
İsmet Bey gerek ameliyat öncesi ameliyat esnası ve ameliyat sonrası çok ilgili bir doktordur. Septopilasti ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi yaptığı konuşmalarla ameliyat sırasında gerginliğimi azalttı. Kendisine teşekkür ederim. Ameliyat sonrası daha rahat nefes alıyorum.
Hasta
Read More
Mükemmel bir Doktor! Hastasina bir cocuk gibi sevkatli. Yillardir korkularimdan ötürü erteledigim burun ameliyatimi gerceklestirdi. Hocam Güven sagladiginiz ve ameliyati basariyla tamamladiginiz icin cok tesekkür ederim. Sevgilerimle Kesinlikle herkeze tavsiye ederim!
Previous
Next

İLETİŞİM